22 March 2013

argentine La Patagonie en vidéo

Voici un petit film d'une vingtaine de minutes sur notre périple en Patagonie chilienne et argentine. N'hésitez pas à sélectionner la qualité HD, c'est plus beau !






Castor tillon March 23, 2013, 3:43 a.m.

Comment va ce genou, Natalia ? C'est la patte agonie, hein. Pff. N'importe quoi. Chouette vidéo, bravo. Bonne balade, les mecs. @+

Castor tillon March 23, 2013, 3:53 a.m.

Ah bon, on peut mettre des balises hache te me le ? Voyons ça... <br> <br> <i>Quand tu vas à la pêche, l'appât t'agonit.</i> <br> <br> Pff. <br> Si c'était pour mettre ça... Va te recoucher, Castor.

Castor tillon March 23, 2013, 3:56 a.m.

Oups !!! :-)))

maman ... ;o) March 23, 2013, 7:28 a.m.

ttttssss tu patouille frangin ! ^^

mama&tata March 23, 2013, 9:48 a.m.

Uff!Wreszcie jakaś wiadomość od Was po długim czasie.Po obejrzeniu filmu rozumiemy jednak,że miejsca,które aktualnie eksplorujecie nie bardzo się nadają do realizowania kontaktów elektronicznych, no w sumie jest to "koniec świata"!Film pokazuje to co nie zawsze odzwierciedlają zdjęcia tzn. trud wędrówki w warunkach ekstremalnych zarówno pogodowych jak i terenowych, no i zarazem zmagania Waszych organizmów z tym całym bagażem, ależ będziecie zahartowani!Bardzo fajny film ogląda się go jak dokument ,który byśmy zatytułowali "Natalia i Remi jak Marco Polo"bo jest w nim dużo informacji o terenach przez Was zwiedzanych i jednocześnie pokazujecie ile trzeba włożyć wysiłku aby zobaczyć ten kraniec świata.Ale idzie Wam doskonale i mamy nadzieję,że tak będzie dalej i może pogoda nie będzie tak ciężka jak ten deszcz na szlaku,bo nam w cieplutkim domu robiło się zimno kiedy patrzyliśmy na Was przemokniętych.Dziękujemy za film i prosimy o jeszcze,trzymajcie się ciepło i odzywajcie się jak to tylko będzie możliwe.Buziaki.

Papa March 23, 2013, 11:38 a.m.

Super vidéo, chouette montage, vous êtes des pros! Bises Papa

marta_n March 23, 2013, 1:44 p.m.

no nareszcie:)swoją drogą ułożyliście fajny soundtrack:)

VERO March 26, 2013, 1:24 p.m.

Très beau montage, choix des musiques judicieux..merci de nous faire partager ces paysages magnifiques, très émouvant derrière l'écran qu'est ce que ça doit être sur place pour vous ! Hâte de voir la suite, bonne route à vous 2 . Merci encore pour le rêve ^^